tel: 602 39 65 05

Dawid

Można go opisać w dwóch słowach -  „człowiek orkiestra” i to nie bez powodu.
Z wykształcenia jest muzykiem instrumentalistą w zakresie gry na klarnecie. W jego żyłach zamiast krwi płyną nuty. W zespole śpiewa, gra na saksofonie sopranowym, altowym, tenorowym, a także na gitarze elektrycznej, akordeonie a jeśli jest potrzeba podgrywa nawet na pianinie. Prawdziwy showman i wulkan energii poderwie każdego do zabawy! Scena to jego drugi dom. Tytuł muzyka nie jest jedynym jaki ma. Swego czasu otrzymał także tytuł  Vice Mistera Beskidów oraz Mistera Osobowości. Posiada na swoim koncie udział w wielu koncertach, warsztatach muzycznych oraz festiwalach. Brał udział m.in. w  warsztatach jazzowych w Puławach, Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”, Festiwalu Opolskim w  2002r (opolski rynek), a także w programach telewizyjnych takich jak IDOL oraz Trafiony-zatopiony.

 

Darek

Ostoja spokoju naszego zespołu. Zawsze zorganizowany i opanowany. Obdarzony ciepłym tenorowym głosem. Z wykształcenia jest muzykiem instrumentalistą w zakresie gry na waltorni.
W zespole śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych oraz zajmuje się sprawami technicznymi.  Jako człowiek, który na bieżąco sprawdza nowinki technologiczne, bardzo dużą wagę przykłada do jakości sprzętu. Zawsze stara się, by zespół brzmiał odpowiednio dynamicznie, a podczas przerw muzyka była na tyle subtelna, by nie męczyła słuchu Waszych gości. Jako detalista, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Jego wysublimowany żart sprawia, że świetnie sprawdza się w roli wodzireja.

 

Magdalena

Wokalistka. Energiczna i uśmiechnięta wokalistka oraz tancerka, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła jako 3-letnia dziewczynka w formacji tanecznej. Swoje pasje rozwijała następnie w Zespole Pieśni i Tańca Bielsko, formacji Bielska Estrada oraz w big-bandzie Jarka Grzybowskiego – aranżera, dyrygenta oraz perkusisty, który przez lata współpracował z Golec Orkiestrą. Występowała na scenach polskich oraz międzynarodowych, między innymi w Brazylii, USA, Holandii, Niemczech, na Węgrzech oraz w Portugalii. W 2012r. na 6 lat wyjechała do Irlandii Północnej, gdzie kontynuowała swoją pasję biorąc czynny udział w lokalnych wydarzeniach kulturalnych oraz organizując muzyczno-taneczne spotkania dla Polonii


NASZA OFERTA: