tel: 602 39 65 05

Każdy z członków zespołu Express Band przyszedł na świat w innej części Polski. Jednak muzyka, pasja i los nas połączyły.

Express Band to zespół wokalno-instrumentalny. Założony został przez dwóch przyjaciół - Dawida i Darka w 1996 roku. W 2012 r dołączyła do nich Joanna, zastępując Magdalenę. Od 2019 roku Magda wróciła do zespołu.

Jesteśmy zdania, że uczymy się przez całe życie. Lata spędzone na scenie pozowliły nam się rozwijać i zdobywać doświadczenie. Jesteśmy zespołem, który nie lubi stać w miejscu. Wciąż idziemy z postępem i obserwujemy pojawiające się trendy. Dzięki temu chcemy być lepsi i spełniać Wasze oczekiwania.

 

Na swoim koncie mamy mnóstwo przeróżnych imprez okolicznościowych, bankietów, bali oraz koncertów na terenie całej Polski. Mieliśmy okazję koncertować w towarzystwie m.in. Maryli Rodowicz, T-love, zespołu Perfekt, Andrzeja Piaska Piasecznego oraz wielu innych artystów.

Swój styl wypracowywaliśmy przez lata. Dużą wagę przywiązujemy do naszego wizerunku. Ciągłe inwestowanie w sprzęt sukcesywnie pozwoliło nam urozmaicać i podnośić jakość usług. Na koncertach, czy też imprezach okolicznościowych prezentujemy szeroki repertuar. Wykonujemy muzykę wielu pokoleń, nie ograniczając się do określonych stylów muzycznych.

Dla nas liczy się dobra zabawa, która pozostanie Wam w pamięci, dlatego też dużą wagę przywiązujemy do tego, by zawsze odpowiednio dopasować się repertuarem do publicznośći. Ważnym punktem dobrej zabawy jest oczywiście wodzirej. Zabawą, dowcipem i enerigią jaka z nas emanuje możemy rozruszać każdego!

 

NASZA OFERTA: