tel: 602 39 65 05

Joanna

Piosenkarka, autorka tekstów. Z natury żywiołowa i roztrzepana. Niemniej pamięta, że pracę artystyczną rozpoczęła mając 12 lat. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych (m.in. z Elżbietą Zapędowską, Grażyną Lobaszewską). Na swoim koncie posiada wiele sukcesów na konkursach ogólnopolskich (m.in. I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa NArodowego oraz Nagroda Publiczności na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Nadzieja Jacka Kaczmarskiego, I Nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu w Zamościu im. Marka Grechuty oraz wiele innych). Zwycieżczyni BITWY NA GŁOSY (drużyna Piotra Kupichy).

 

Darek

Ostoja spokoju naszego zespołu. Zawsze zorganizowany i opanowany. Obdarzony ciepłym tenorowym głosem. Z wykształcenia jest muzykiem instrumentalistą w zakresie gry na waltorni. W przeszłości nauczyciel keyboardu w Ognisku Muzycznym w Tychach.
W zespole śpiewa, gra na instrumentach klawiszowych oraz zajmuje się sprawami technicznymi.  Jako człowiek, który na bieżąco sprawdza nowinki technologiczne, bardzo dużą wagę przykłada do jakości sprzętu. Zawsze stara się, by zespół brzmiał odpowiednio dynamicznie, a podczas przerw muzyka była na tyle subtelna, by nie męczyła słuchu Waszych gości. Jako detalista, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Jego wysublimowany żart sprawia, że świetnie sprawdza się w roli wodzireja. Od 2022 znany również jako Dj DEX

 

Tymoteusz

Kompozytor, gitarzysta. Gra na gitarze elektrycznej i elektroakustycznej. Prywatnie oszczędny w słowach ale otwarty na ich brzmienie. Muzyką zajmuje się odkąd pamięta. Muzyka i gra na gitarze towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Początkowo był to głównie rock, obecnie gra w różnych gatunkach muzycznych. Współpracował m.in z zespołem Classic. Jego popisy gitarowe to prawdziwe show i majstersztyk.


NASZA OFERTA: